Aktuality

Financovanie - výhodný leasing

Financovanie - výhodný leasing

Od 1.1.2013 je možné systém IQRC realizovať s našim finančným partnerom - Grenke leasing. Vašu hotovosť môžete využiť na svoje podnikanie a systém tým v podstate dokážete splatiť z úspor, ktoré Vám prinesie...

ASB portál september 2012

ASB portál september 2012

27.10.2012 17:22

Zónová regulácia vykurovacích systémov umožňuje nastavovať časovo-teplotné režimy v každej miestnosti (zóne) individuálne. Každá regulovaná zóna je vybavená vlastným snímačom teploty a aktívnym regulačným prvkom, napríklad bezdrôtovo ovládanou termostatickou hlavicou.

...

Amicus SK je členom aliancie ZigBee

Amicus SK je členom aliancie ZigBee

14.06.2012 15:11

Od apríla 2012 sa stala spoločnosť Amicus SK s.r.o. oficiálnym členom ZigBee aliancie. Toto členstvo umožňuje spoločnosti okrem iného používať vo svojich výrobkoch Zigbee technológie a zároveň využívať na propagačné účely logo „Zigbee member“.

...

Bezdrôtové technológie - budúcnosť zónovej regulácie

Bezdrôtové technológie - budúcnosť zónovej regulácie

05.06.2012 16:48

Ak chcú správcovia veľkých budov prevádzkovať zverené priestory s minimálnymi nákladmi na vykurovanie, nevyhnú sa investícii do inteligentného, centrálne riadeného vykurovacieho systému. Ten im umožní nastavovať a spätne kontrolovať teploty v každej jednej miestnosti individuálne. Pri dodatočnej rekonštrukcii vykurovacieho systému sú jedinou výhodnou alternatívou takéhoto riešenia „bezdrôtové systémy“.

...

Klasická termostatizácia na ústupe

Klasická termostatizácia na ústupe

05.06.2012 16:19

Prelomové roky 21. storočia sa v oblasti racionalizácie spotrieb vykurovacích energii niesli v duchu plošnej termostatizácie. Osádzanie radiátorov termostatickými ventilmi a hlavicami sa považovalo za jediný dostupný a efektívny spôsob šetrenia nákladov v budovách. Nové technológie v oblasti regulácie vykurovania nás v praxi presviedčajú, že cesta k maximálnym úsporám sa nezaobíde bez automatizácie a prechodu na zónovú reguláciu.

...

alebo